Jump to content
Welcome Guest

nu mai este de actualitate 

ionut1337

Recommended Posts

La 05.11.2023 la 14:14, ethereal calificatul a spus:

Salutare membrilor l2p, astazi vreau sa postez un gamemode, care imi pare extrem de rau ca ajunge unde a ajuns, este postat din cauza unui copil, care da tepe cu el, am avut incredere in el, i l am dat si lui, isi asuma credite pe gamemode, baga minere in el, il vinde, apoi imi da ban spunand ca e gamemode ul lui de la 0 si ca e facut in totalitate de el, gamemode ul este facut in TOTALITATE de ionchyadv, cred ca a lucrat si ireplay uratu la el,  eu doar am facut cateva sisteme, cum ar fi gps u dinamic, orele jucate, payday u etc etc, tot ce puteti face este sa furati din el, nu este terminat. Gameode ul are ultima versiuen de ysi, zeex 10.10, nu mai stiu, mai multe, sistemu de vehicule personale e terminat.

Imi pare rau de munca lui ionchy si a lui replay, dar nu puteam lasa asta sa continue, pt ca mai devreme sau mai tarziu tot ajungea pe net, si deja era prea mult scam facut cu el.

Cheers.

Hidden Content
RO: Ai nevoie de un cont pe forum si de un răspuns la acest subiect pentru a accesa link-ul. / EN: You need a forum account and a reply to this topic to access the link.

PS: ksenonjr sau catalin, daca mai aud ceva iti dau dox de tot, kiss

sa-mp-002.png

Mu

On 11/5/2023 at 2:14 PM, ethereal calificatul said:

Salutare membrilor l2p, astazi vreau sa postez un gamemode, care imi pare extrem de rau ca ajunge unde a ajuns, este postat din cauza unui copil, care da tepe cu el, am avut incredere in el, i l am dat si lui, isi asuma credite pe gamemode, baga minere in el, il vinde, apoi imi da ban spunand ca e gamemode ul lui de la 0 si ca e facut in totalitate de el, gamemode ul este facut in TOTALITATE de ionchyadv, cred ca a lucrat si ireplay uratu la el,  eu doar am facut cateva sisteme, cum ar fi gps u dinamic, orele jucate, payday u etc etc, tot ce puteti face este sa furati din el, nu este terminat. Gameode ul are ultima versiuen de ysi, zeex 10.10, nu mai stiu, mai multe, sistemu de vehicule personale e terminat.

Imi pare rau de munca lui ionchy si a lui replay, dar nu puteam lasa asta sa continue, pt ca mai devreme sau mai tarziu tot ajungea pe net, si deja era prea mult scam facut cu el.

Cheers.

Hidden Content
RO: Ai nevoie de un cont pe forum si de un răspuns la acest subiect pentru a accesa link-ul. / EN: You need a forum account and a reply to this topic to access the link.

sa-mp-002.png

On 9/24/2023 at 7:18 PM, LibertyAdvᴺᴸ said:

On 11/5/2023 at 2:14 PM, ethereal calificatul said:

Cheers.

Hidden Content

sa-mp-002.png

• ionut1337 changed the title to nu mai este de actualitate 
Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us ABOUT US

L2P.RO este un site web dedicat comunității de gaming din România, care oferă resurse și informații utile pentru dezvoltatorii de jocuri și jucătorii de jocuri precum SAMP (San Andreas Multiplayer) și alte jocuri.

General IMPORTANT LINKS

Colors Chose your color

Header Backgrounds Chose your background

Styles Chose your style

Index Options Chose index options

2
3
Subforum Columns You can choose how many columns to display your subforums

Overall Options Chose overall options

Header Style Choose between a colored or black/white header
Header Position Choose between a relative or sticky header position
Sidebar Visibility You can hide or unhide your sidebar whenever you want
Back To Top Position You can choose where the back to top button should appear, left or right

• Create New...